reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezonunda ölümlere hazır olun!

Amerikan televizyonunun uzun soluklu dizilerinden biri olan The Walking Dead sonbahar aylarında dönmeye hazırlanıyor. Herkes yeni bölümlerde neler olacağını merak ediyor. Yaşanacak mücadele sebebiyle birçok kişinin zarar göreceği tahmin ediliyor. Steven Ogg‘un açıklamasına bakılırsa sekizinci sezon kan gölüne dönecek!

Bildiğiniz gibi The Walking Dead sezon başlarında ve sonunda heyecan dolu gelişmelere sahne oluyor. Mücadeleler hız kazanırken, pek çok karakterin hayata gözlerini yummasına şahit oluyoruz. Söz konusu zombi kıyametinde geçen bir hikaye olunca, bu durumu ister istemez kabullenmek gerekiyor. Yaşanan ölümlerin bir kısmı fazlasıyla üzücü oluyor, geri kalanı ise rahatlatıcı.

Simon karakterine hayat veren ve sekizinci sezonla birlikte devamlı oyuncu olarak karşımıza çıkacak olan Steven Ogg geçtiğimiz günlerde ComicBook.com’a konuştu. Sevilen oyuncu The Walking Dead’in gelecek bölümleri hakkında enteresan bir açıklamada bulundu. Hepimiz Rick ve Negan arasındaki mücadelenin hız kazanmasını bekliyoruz. Steven Ogg’un sözlerine bakılırsa bu mücadele pek çok cana mal olacak! Henüz hangi karakterlere veda edeceğimiz belli değil fakat pek çok sevilen karakter ölecek gibi görünüyor. Doğrusu kimlerin hayatta kalmayı başaracağını merakla bekliyoruz!

Unutmadan hatırlatalım, The Walking Dead’in sekizinci sezonu 22 Ekim‘de ekranlara dönecek. Hayata gözlerini yuman karakterler de bu tarihten itibaren belli olmaya başlayacak.