reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezonundan ilk kare gün yüzüne çıktı

İlgiyle takip edilen yabancı dizilerden biri olan The Walking Dead‘in sekizinci sezonundan ilk fotoğraf izleyicilerle paylaşıldı. Fotoğrafta sevilen iki karakteri yeniden bir arada görme fırsatı yakalıyoruz. Bu durum da yeni bölümlere dair heyecanımızı körüklüyor.

Yedinci sezona fazlasıyla olaylı bir şekilde başlayan The Walking Dead nisan ayında sezon finaliyle karşımıza çıktı. Başlangıçta reytingleri konusunda endişe yaratmasına rağmen sezon genelinde 16 milyon seyirciye ulaştı. Reytinglerdeki bu başarı sayesinde 2017’ye damgasını vurdu.

Heyecanlı sezon finali ardından sekizinci sezon bölümlerini merakla beklediğimiz dizi sonunda yeni bir kare ile karşımıza çıkıyor. Bu fotoğrafta sevilen karakterler arasında yer alan Carol ve Daryl birlikte görünüyor. Carol omzuna asılı tüfeğiyle her an mücadeleye hazır görünüyor. Daryl ise motoru üstünde fazlasıyla rahat bir imaj çiziyor. Birlikte izlemeyi sevdiğimiz bu ikili aynı yöne bakıyor. Karşılarında kimin yer aldığı veya ne yapmayı planladıkları ise gizemini koruyor.

The Walking Dead’in sekizinci sezonunun ne zaman ekrana geleceği ise henüz belli değil. Çeşitli kaynakların haberlerine bakılırsa yeni bölümler Fear The Walking Dead sebebiyle sandığımızdan daha geç yayınlanabilir. Tahminler 29 Ekim veya 5 Kasım‘a işaret ediyor. Haberde bahsi geçen görseli ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.