reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in yıldızından 8. sezon finali itirafı

The Walking Dead‘in sekizinci sezonu genel olarak hayal kırıklığı yarattı. Bu durum da zaten dizinin reytinglerine net bir şekilde yansımıştı. Şimdi dizinin yıldız isimlerinden biri sekizinci sezon finalinden pek de memnun kalmadığını itiraf etti.

Kısaca hatırlamak gerekirse The Walking Dead’in sekizinci sezon finalinde Rick uzun zamandır mücadele ettiği Negan‘ı ele geçiriyordu. Fakat onu öldürüp intikam almak, tüm problemleri sonlandırmak yerine hapsetmeyi tercih ediyordu. Bu durum da ekip arasında ciddi bir fikir ayrılığına sebep oluyordu. Hatta bu fikir ayrılığının yarattığı çatladığı dokuzuncu sezonda daha net şekilde göreceğiz. Tüm bunların ardından Jesus ve Maggie Greene bir araya gelip kafa kafaya veriyordu. İşte bu durum Jesus’a hayat veren Tom Payne‘i pek memnun etmemiş gibi duruyor. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Salt Lake City FanX etkinliğine katıldı. Kendisine yöneltilen soru üzerine şu sözleri sarf etti:

“Dürüst olmak gerekirse sekizinci sezon finalinde Jesus ve Maggie’nin tavırlarından pek memnun değilim. Rick’e karşı gelmeleri hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan bir tepkiydi. Herkes gibi ben de böyle düşündüm. Kabullenme konusunda sorun yaşadım. Fakat yazarlara ve yapmaya çalıştıkları şeylere güveniyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım The Walking Dead yazarlarının bu tercihi dokuzuncu sezonu nasıl etkileyecek? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezondan yeni tanıtım