reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezonda ayrılık çanları

The Walking Dead geçtiğimiz günlerde 10. sezon onayını alarak yüzleri güldürdü. Fakat bu güzel haberin ardından yeni bir kan kaybının yaşanacağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi son yıllar The Walking Dead’e pek yaramadı. Bir zamanlar reytingleriyle dudak uçuklatan dizi ufak ufak düşerek sağlam bir kayıp yaşadı. Bununla birlikte başrol olarak görülen oyuncuları kaybetmeye başladı. İlk giden Andrew Lincoln oldu. Rick Grimes karakterini canlandıran oyuncunun ayrılığıyla birlikte dizi içindeki dengeler değişti. Aynı bölümde Lauren Cohan da sessiz sedasız şekilde izleyicilere veda etti. Maggie Greene gelecek sezonlarda diziye geri dönebilir veya kendi dizisine kavuşabilir. Şu an söylentiler onun kendi dizisine kavuşma ihtimaline işaret ediyor.

Tüm bu olumsuz gelişmeler yetmezmiş gibi oyuncu kadrosundan bir ismin daha ayrılacağı ortaya çıktı. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Danai Gurira onuncu sezonda izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Michonne karakterine hayat veren oyuncu Rick Grimes’tan oluşan boşluğu dolduruyordu. Fakat onun onuncu sezonda sadece birkaç bölümde yer alacağı ortaya çıktı. Oyuncunun bu kararının Black Panther ve Avengers Infinity War gibi büyük filmlerde rol almasından kaynaklandığı tahmin ediliyor. The Walking Dead’den ayrılıp yıldızının parlayacağı farklı projelere devam etmeyi amaçladığını tahmin etmek zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu ciddi kan kaybı sürerken The Walking Dead’i devam ettirmek nasıl mümkün olacak, hiç bilmiyoruz. Belki artık bu hikayeyi sonlandırmanın zamanı gelmiştir.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi