reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Solo Black Widow filmi cephesinde üzen gelişme

Avengers Endgame’in ardından izlemeyi beklediğimiz yapımlardan biri de solo Black Widow filmi. Fakat bu proje cephesinde biraz can sıkıcı gelişmeler yaşanıyor.

Black Widow uzun zamandır kendi filmine kavuşması beklenen Marvel karakterlerinden biri. Sonunda geçtiğimiz aylarda Marvel stüdyolarının bu konuda harekete geçtiği ortaya çıktı. ilmin başrolünü Scarlett Johansson’ın üstlenmesi için gereken anlaşma sağlandı. Hatta aranan yönetmen de bulundu. Black Widow solo filminin kamera arkasında Cate Shortland görev yapacak. Kısacası önemli detaylardan bazılarının netlik kazandığını söyleyebiliriz. Fakat hala filmin tam olarak neyi konu edeceğini bilmiyoruz. Çekimlerin de çok yakında başlayacağı iddia ediliyordu. Ancak son gelişmeler sürecin pek de tahmin edildiği gibi ilerlemediğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Film Magazine‘nin haftalık bölümünde yer alan habere göre solo Black Widow filminin çekimleri ertelenecek. Şimdiki gidişata bakılırsa çekimler haziran ayı gibi İngiltere’de başlayacak. Her şey yolunda giderse eylül ayı gibi de son bulacak. Bu durum büyük ihtimalle filmin vizyon tarihini de etkileyecek. Fakat henüz resmen açıklanan bir gösterim tarihi olmadığı için, ertelenme durumundan bahsetmek mümkün olmuyor. Bu detayların da önümüzdeki aylarda belli olması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı