reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Marvel’dan solo Black Widow filminin senaryosuna müdahale

Marvel stüdyoları Avengers Endgame sonrasında solo Black Widow filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fakat görünen o ki filmin senaryosu yeniden elden geçiriliyor.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları uzun yıllardır beklenen projeyle sonunda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünü Scarlett Johansson’ın üstleneceği solo Black Widow filmi yakın gelecekte beyaz perdedeki yerini alacak. Yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstlendiği filme dair belli olan detaylar ise oldukça kısıtlı. Durum böyle olunca internette spekülasyonların sayısı her geçen gün artıyor. Projeye dair iddialar ve dedikodular sık sık gündeme geliyor.

Black Widow filmi son olarak Collider’dan Jeff Sneider’in haberiyle gündeme geldi. Jeff Sneider heyecanla beklenen filmin senaryosunun tamamlandığını fakat ortaya çıkan ilk taslağın beklentileri tam anlamıyla karşılamadığını yazdı. Jac Schaeffer’in yazdığı bu senaryosunun Marvel stüdyoları tarafından yeniden elden geçirildiği söylüyor. Bunun için de The Disappearance of Eleanor Rigby filmleriyle tanınan Ned Benson ile anlaşma sağlandı. Benson’ın beklenen düzenlemeleri yaparak çekimler için kullanılacak son senaryo taslağını hazırlaması isteniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan yazılan ilk taslakta beğenilmeyen kısımların ne olduğuna dair herhangi bir bilgi yer almıyor. Fakat Marvel stüdyolarının yeniden yazımlara zaman harcayacak olması filmin tahmin edilenden daha geç vizyona gireceğine işaret ediyor. Buna rağmen Black Widow filminin tam olarak hangi tarihte izleyici karşısına çıkacağı hala belli değil.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı