reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Avengers Endgame’de dikkat çeken Iron Man sızıntısı

Avengers Endgame bekleyişi devam ederken filme dair yeni bir sızıntı gerçekleşti. Bu sızıntıda Iron Man‘in kullanacağı yeni silah gözler önüne seriliyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame için gizlilik had safada. Olabildiğince az tanıtım paylaşılıyor. Daha filme dair resmen paylaşılan fotoğraf yok. Filmin özeti bile yaşanacakları o kadar genel şekilde ele alıyor ki, burada bir ipucu bulmak imkansız. Durum böyle olunca Marvel hayranlarının dikkati sızıntılara yönelmiş durumda. Yaşanan son sızıntıda ise Avengers Endgame için hazırlanan Iron Man oyuncaklarını görüyoruz.

Bu oyuncaklarda Iron Man’in kast bölgesi alışıp bildiğimiz zırhtan kalma. Altında ise diğer Avengers üyelerinin giydiği kostümün aynısı yer alıyor. Fakat bu oyuncakta dikkat çeken detay çok başka. Kahramanımızın kolunda yeni ve devasa bir silah görüyoruz. Bu görüntü aylar önce gündeme gelen Proton Silahı söylentilerini hatırlamamıza neden oluyor. Geçtiğimiz aylarda Iron Man’in Thanos‘a karşı girişeceği mücadelede Proton Silahını kullanacağı konuşuluyordu. Marvel hayranları oyuncakta gördüğümüz bu yeni silahın Proton Silahı olabileceğini düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Avengers Endgame yönetmenleri oyuncak sızıntılarının tamamının gerçeği yansıtmadığını söylemişti. Kimi zaman önceden düşünülen konsept tasarımların da oyuncağa dönüştürüldüğünü, bu sızıntılarda gördüklerimizin çoğunun filmde yer almayacağını ifade etmişlerdi. Bakalım Iron Man sızıntısı bunlardan biri mi çıkacak, yoksa gerçek olduğu mu anlaşılacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı

İLGİLİ HABERLER