reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic 2 3D

İlginç özellikleriyle Honor Magic 2 3D ortaya çıktı

Kızaklı akıllı telefon modellerinden Honor Magic 2 için yeni bir versiyon daha geliyor. Honor Magic 2 3D adı verilen versiyon, ilginç özelliklere sahip.

Kızaklı akıllı telefon dünyasının en güçlü modellerinden Honor Magic 2, gerçekten dikkat çeken telefonlar arasında yer alıyor. Türkiye’de halen resmi olarak satışa yapılmayan telefon için yeni bir versiyon daha geliyor. Kısa süre önce ortaya çıkan Honor Magic 2 3D, isminde de geçtiği üzere farkını üç boyutlu donanım altyapısıyla koyuyor. Söylendiği kadarıyla bu versiyonun önünde bir üç boyutlu tarayıcı yer alıyor. Derinlik sensörlerinden farklı olarak karanlıkta da çalışabilen sensörün, 10 bin farklı noktayı taradığı belirtiliyor. Bu ekstra donanım sayesinde yüz tanımayı oldukça güvenlik hale getirebildiği belirtilen telefon, temel olarak aşağıda detaylandırdığımız Honor Magic 2 üzerine kuruluyor. 3D sensörlü modelin 8 GB RAM + 512 GB depolama için yaklaşık olarak 870 dolara sahip olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Görüldüğü üzere ucuz olmayacak cihaz, grafen temelli bir soğutucu ile serin tutulacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic 2 şu teknik detaylar üzerine kuruluyor

Kısaca hatırlarsak modele gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 980 işlemci veriyor. Bu açıdan Mate 20 Pro kadar güçlü olan Honor Magic 2, 6 GB ya da 8 GB RAM ile tercih edilebiliyor. 128 GB ya da 256 GB dahili depolama seçenekleri sunulan cihaz, 6,39 inç AMOLED ekranında 2340×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkan telefonda 3.400 mAh pil yer alıyor. Modelin arkasında “16 megapiksel ultra geniş açı + 16 megapiksel RGB (Renkli) + 24 megapiksel siyah beyaz” şeklinde bir üçlü kurulum kullanılıyor. Modelin ön kızak sisteminde ise “16 megapiksel + 2 megapiksel (Derinlik) + 2 megapiksel (Derinlik)” üçlü kamera yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Fold için hazırlanan video