reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic 4 Ultimate

Honor’dan ”dünyanın en iyi kameralı telefonu” Magic 4 Ultimate hakkında açıklama

Honor CEO’su George Zhao, DxOMark tarafından dünyanın en iyi kameralı telefonu olarak belirtilen Huawei Magic 4 Ultimate hakkında açıklamada bulundu.

George Zhao, “Honor Magic4 Ultimate, Honor’un Ar-Ge gücünün zirvesini temsil ediyor. Bu ürünle, en talepkar tüketicilerin için isteklerini karşılayabileceğimizi gösteriyoruz. Bağımsız araştırma şirketi DxOMark tarafından da kanıtlanan benzersiz bir kamera deneyimi sunan cihaz, tüketicilerin Honor’dan beklediği görüntü, performans ve güvenlik özellikleriyle geliyor. Magic 4 Ultimate, kullanıcıların uzun zamandır beklediği çözümleri sunacak” diye konuştu.

Telefonun kamera özelliklerine bakıldığında Magic 4 Ultimate modelinde 50 megapiksel geniş açı kamera bulunuyor. Kamera lazer otofokus özelliğine destek veriyor. Telefonda karşımıza çıkan ikinci kamera ultra geniş açı bir kamera. 64 megapiksel çözünürlük sunan bu kamera haricinde telefonda 64 megapiksel periskop telefoto kamera yer alıyor. Bu kamerayla telefon 3.5 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor. 50 megapiksel geniş açı bir kameranın daha bulunduğu modelde ToF derinlik sensörü de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic 4 Ultimate video performansıyla da göze çarpıyor

Magic 4 Ultimate ayrıca Magic-Log2 isimli profesyonel bir kalitede video formatı desteğiyle geliyor. Yeni kamera modüllerine dayalı, özel olarak geliştirilen bu yeni format, video kaydı için yüzde 15 daha yüksek dinamik aralığın yakalanmasını sağlıyor. 3D LUT desteğiyle birlikte gelen akıllı telefon, düşük ışıkta etkileyici HDR10+ video kaydedebiliyor.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle