reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Marvel’ın Black Widow filmiyle ilgili ilk ipucu

Avengers Endgame sonrasın Marvel tarafından açıklanmasını beklediğimiz Black Widow filminin çekimlerinin ne zaman başlayacağına dair ilk ipucu ortaya çıktı.

Son zamanlarda Avengers Endgame’in ardından en çok gündeme gelen Marvel projesi solo Black Widow filmi. Başrolünde Scarlett Johansson’ın yer alacağı proje büyük merakla bekleniyor. Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstleneceği filme dair maalesef pek bir şey bilmiyoruz. Öyle ki ne zamanda geçeceği, tam olarak neyi konu edeceği bile belli değil.

Geçtiğimiz günlerde Black Widow filmine dair somut bir gelişme yaşanmıştı. Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour, Marvel dünyasına dahil oldu. Yakında yeni Hellboy filminin başrolü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncunun çizgi roman uyarlamaları macerası Black Widow ile devam edecek. Oyuncunun hangi karaktere hayat vereceğini bilmiyoruz fakat David Harbour enteresan bir açıklamada bulundu. Filmin çekimlerinin yakında başlayacağını şu sözlerle açıkladı:

“Sanırım çekimler haziran ayında başlayacak. Henüz her şey tamamlanmış değil fakat karşımızda harika bir karakter var. Bu yüzden ben de çok heyecanlıyım. Scarlett Johansson ve Florence Pugh ile birlikte oyuncu kadrosu giderek şekilleniyor. Sanırım Rachel Weisz ile de görüşülüyor. O da harika bir oyuncu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

David Harbour’un bu açıklamasıyla birlikte haziran ayına dair söylentilerin doğru olduğu ortaya çıkmış oldu. Böylece yaz aylarında  Black Widow’un setinden fazlasıyla fotoğraf göreceğimizi söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı