reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 10. sezon

The Walking Dead yazarının 10. sezon isteği

Reytinglerde ciddi bir kayıp yaşamasına rağmen hala en çok izlenen Amerikan dizilerinden biri olan The Walking Dead‘in yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Fakat şimdiden onuncu sezon planlanması başlamış gibi görünüyor.

Eğer The Walking Dead’i yakından takip ediyorsanız dizinin sağlam bir kan kaybı yaşamak üzere olduğunu biliyorsunuzdur. Dokuz sezondur başrol görevini sırtlanan Andrew Lincoln ayrılık kararı aldı. Bu da Rick Grimes’a yakında veda edeceğimiz anlamına geliyor. Bunun üstüne bir de Maggie Greene‘yi canlandıran Lauren Cohan’ın altı bölüm sonra gideceği netlik kazandı. Fakat Maggie’nin öldürülmeyeceği yani Cohan’ın geri dönüşüne kapının açık olacağı ifade edilmişti. The Walking Dead’in baş yazarlığını üstlenen Angela Kang, Maggie’nin onuncu sezonda geri dönmesini istediğini şu sözlerle ifade etti:

“Bizim hala Maggie için planladığımız bir hikaye var. Eğer Lauren Cohan geri dönmek isterse, çalışma programı müsade ederse onu onuncu sezonda görmek istiyoruz. Bu sezon onunla güzel bir hikaye anlatacağız. Böylece izleyicilere bir söz vermiş olduk. Onu yerine getirmek istiyoruz. Maggie’yi oldukça güçlü bir hikaye bekliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Kang bu sözleriyle bizden çok Lauren Cohan‘ı ikna etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Bakalım sevilen oyuncu gelecek sezonda diziye dönmeyi kabul edecek mi?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezondan yeni tanıtım