reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 9. sezon

The Walking Dead’de Negan’ın Rick Grimes üstündeki etkisi

The Walking Dead‘in değişikliklere imza atmasını beklediğimiz dokuzuncu sezonu her geçen gün yaklaşıyor. Dizinin tanıtım çalışmaları da hız kazanıyor. Son paylaşımda Rick Grimes‘ın yeni bölümlerde Negan’dan ilham alacağını görüyoruz.

Önceki haberlerimizde dile getirdiğimiz üzere The Walking Dead’in dokuzuncu sezonu bir buçuk senelik zaman atlaması yapacak. Böylece Negan’ın yakalanıp hapsedilmesi üzerinden uzun bir zaman geçecek. Rick Grimes’ın bu kararının grubu ikiye böleceği ve derin bir çatlak yaratacağı ifade ediliyor. Onun bu kararının etkilerini dokuzuncu sezonda yakından, daha detaylı bir şekilde görme firsatı elde edeceğiz. Fakat hapsedilen Negan Rick Grimes’ın tarzı üzerinde fazlasıyla etkili olacak gibi görünüyor. En azından The Walking Dead’in Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım öyle diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşımda Rick Grimes‘ın elinde ucunda keskin eklentiler bulunan bir sopa görüyoruz. Paylaşımın altında “O yaşanacaklar hazır, ya sen hazır mısın?” sözleri yer alıyor. Bu görüntü aklımıza Negan’ın meşhur silahı Lucille’i getiriyor. Andrew Lincoln‘ün hayat verdiği Rick alt ettiğini düşündüğü Negan’ın etkisinde kalmış gibi görünüyor. Onun bu tarz değişikliği ekipte nasıl karşılanacak merakla bekliyoruz.

The Walking Dead dokuzuncu sezon bölümleriyle 7 Ekim‘den itibaren ekranlara dönecek. Rick’in Lucille’den ilham alan yeni silahını hemen aşağıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezondan yeni tanıtım