reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify’ın çevrim dışı dinleme özelliği için önemli güncelleme

Popüler çevrim içi müzik servisi Spotify, çevrim dışı kullananlar için yeni bir güncellemeyle şarkı indirme limitini yükseltiyor.

Popüler çevrim içi müzik servisleri arasında lider konumdaki Spotify, çok eleştirilen bir özelliğini yeni bir güncelleme ile geliştiriyor. Bildiğiniz gibi servisi abonelikle kullanan premium kullanıcılar, çevrim dışı şarkı dinleyebiliyor. Ancak kullanıcıların indirebileceği şarkılar için bir limit bulunuyor. 3.333 şarkıyla sınırlı olan bu limit, uzun zamandır kullanıcıların canını sıkan detaylar arasında yer alıyordu. Spotify ise sonunda bu can sıkıcı detayı düzenleyecek yeni bir güncelleme yayınladı. Hala bir şarkı limiti mevcut ancak eskisine kıyasla platform adeta kendini aşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 bin şarkı

Artık premium kullanıcılar 10 bin şarkı indirebilecek. Her bir cihaz için olan 10 bin üst limiti, 5 hesaba kadar genişliyor. Yani toplam 50 bin parça indirilebiliyor. Daha önceki 3.333 şarkı üst limiti 3 cihazla sınırlıydı.

35 milyondan fazla şarkıyı sisemde barındıran servis, böylelikle kullanıcıların çevrim dışı müzik deneyimini de artırmayı amaçlıyor. Premium kullanıcıları aynı zamanda içerikleri reklamsız olarak dinleyebiliyor ve uygulaması üzerinden diledikleri kadar şarkı atlaması yapabiliyor. Daha önce premium denememiş kullanıcılar 30 gün boyunca servisi ücretsiz olarak deneyebiliyor. Daha sonra ise aylık 13,99 TL karşılığında premium üyelik edinilebiliyor. Premium servisle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spotify Connect tanıtımı