reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify’dan yeni yıl kampanyası

Yeni yıl gelmeden Spotify müzik tutkunları için kampanyasını duyurdu. 12 aylık Spotify Premium üyeliği alanlar 10 aylık ödeme yapıyor.

Popüler müzik servisi Spotify “tek seferlik” 139 TL ödemeyle yıllık Premium üyeliği veriyor. 10 ay fiyatına 12 ay üyelik sağlayan servisin sunduğu bu teklif 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. Hazırlanan bu kampanya için mevcut bir üyeliğinizin bulunması ya da bir yenisini elde etmeniz gerekiyor. Aile planı kullanıcıları ne yazık ki bu tekliften yararlanamıyor. Çevrim içi müzik servisinin 2 aylık yeni yıl hediyesi müzikseverleri bekliyor. Tabii operatör anlaşmalı bir üyeliğinizin bulunmaması gerektiğini de ekleyelim.

Spotify Premium neler sunuyor

Ücretsiz de kullanılabilen müzik servisi, Premium hizmetinde ilk olarak reklamsız içerik sunuyor. Müzik keyfini kesintisiz bir şekilde devam ettirebiliyor, yersiz reklamları dinlemek zorunda kalmıyorsunuz. Kullanıcıların en sevdiği bir diğer özellikse müzikleri çevrim dışı da dinleyebiliyor olmak. Beğendiğiniz müzikleri veya müzik listelerini Wi-Fi üzerinden indirip, internet kotanızı harcamadan çevrim dışı dinleyebilirsiniz. Premium üyelik aynı zamanda istediğiniz şarkıyı çalmanızı ve sınırsız şarkı atlama hakkını da sağlıyor. Yani uygulama sizi değil siz uygulamayı yönetiyorsunuz.

Spotify’ın mobil uygulaması dışında masaüstü uygulaması da bulunuyor. Ayrıca tarayıcıdan da açıp istediğiniz müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Geniş kütüphanesinde binlerce şarkı ile hemen her tarzda kullanıcıya hitap eden müzik servisinin yeni kampanyasıyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.