reklamı kapat

POPÜLER

Maggie Greene The Walking Dead

The Walking Dead: Maggie Greene’in akıbeti ne oldu?

The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunda Rick Grimes’ın yanı sıra Maggie Greene de veda etti. Peki Lauren Cohan‘ın hayat verdiği karaktere ne oldu?

Kısaca hatırlatmak gerekirse Lauren Cohen bir süre önce The Walking Dead‘den ayrılma kararı almıştı. Bunun nedeni ise yeni bir dizide başrol üstlenecek olmasıydı. Fakat Andrew Lincoln’ün aksine onun vedası sessiz sedasız oldu. Çünkü Maggie Greene’nin dönüşüne açık kapı bırakıldı. Dokuzuncu sezonda yaşanan ikinci zaman atlamasıyla birlikte Maggie’ye veda ettik. Peki aradan geçen zamanda ona ne oldu?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead hayranları tarafından merak edilen açıklama Stradivarius isimli bölümde yapıldı. Rick Grimes‘ın son bölümü olarak lanse edilen What Comes After aslında Maggie Greene’nin de vedasıydı. Açıklama Jesus ve Tara arasındaki ufak bir diyalogla yapıldı. Geçtiğimiz sezonda gördüğümüz gizemli karakter Georgie, Maggie’ye “Geleceğin anahtarı” isimli bir kitap vermişti. Gelecekte Commonwealth‘in dizide görünebileceğine dair ipuçları görmüştük. Öğreniyoruz ki Maggie, Georgie ile birlikte yeni bir topluluk kurmak üzere Hilltop’tan ayrılmış. Bu yüzden onu artık görmüyoruz. Fakat Lauren Cohan’ın programının uygun olması halinde Maggie her an diziye geri dönebilir ve hikayesine kaldığı yerden devam edebilir. Bakalım onun dönüşü nasıl ve ne zaman olacak?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm tanıtım filmi