reklamı kapat

POPÜLER

netflix

Netflix’ten şaşırtan dizi ortaklığı

Netflix ve bugüne kadar Grey’s AnatomyScandalHow to Get Away with Murder gibi sevilen dizilerin altında imzası bulunan yapım şirketi Shondaland ile anlaştı. Shonda Rhimes, Betsy Beers ve ekibinin dünyanın dört bir yanındaki Netflix üyeleri için özel olarak hayata geçirecekleri sekiz diziyi duyurdu.

Netflix Orijinal İçerikler Başkan Yardımcısı Cindy Holland bu ortaklıkla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Shonda, Betsy ve ekibiyle yeni bir yolculuğa başlamak ve yaratıcılık üzerine her türlü fırsatın özgürce hayata geçebilmesini izlemek çok heyecan verici. Shondaland ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ve Shonda’nın özeni sayesinde dünyanın dört bir yanındaki üyelerimizi sevindirecek harika işler çıkaracağımıza eminim.”

Shonda Rhimes: “Yeni Shondaland’ın, tüm yetenekli ekibimin her gün ofise hevesle gelip, kendi performanslarını en iyi şekilde sergileyebilecekleri ve anlattığımız hikaye türlerini zenginleştirebileceğimiz bir yer olmasını istedim. Bunun gerçekleşmesi için Ted, Cindy ve Netflix’teki herkes inanılmaz bir işbirliği sağladı. Shondaland’ın yeni dönemi başlıyor!”

Betsy Beers: “Shondaland olarak yeni dünyaları keşfetmek ve bu hikayeleri farklı şekillerde anlatmak için harika bir fırsat sunuyoruz. Netflix’in inanılmaz yaratıcı ekibi de dahil böylesine ilham verici yeteneklerle bir arada çalıştığımız için çok şanslıyız. Daha heyecanlı olamazdım!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Duyurulan dizilerin arasında iki isimsiz projenin yanı sıra The Warmth of Other Suns, Pico & Sepulveda, Reset: My Fight for Inclusion and Lasting Change, The Residence, Sunshine Scouts ve Hot Chocolate Nutcracker yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Temmuz ayı Netflix içerikleri