reklamı kapat

POPÜLER

Bridgerton 2.sezon
Bridgerton
Bridgerton

Netflix, Bridgerton’ın ikinci sezonundan yeni fragman paylaştı [Video]

 - Güncelleme: 10 Mart 2022 10:21

Netflix, Bridgerton dizisinin ikinci sezonundan yeni bir fragman paylaştı. 25 Mart’ta yayınlanacağı açıklanan dizi için yeni görseller de yayınlandı.

Görsellere bakıldığında kitaplarda da çok sevilen Pall-Mall oyununun yeni sezonda diziye dahil edileceğini gösteriyor. İkinci sezon, kitaplara bağlı kalarak Lord Anthony Bridgerton’ın aşkı bulma mücadelesini konu alıyor. Yapımcıları arasında honda Rhimes’ın yanı sıra Betsy Beers, Tom Verica ve dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Chris Van Dusen’in yer aldığı dizinin kadrosunda djoa Andoh (Lady Danbury), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington) ve daha bir çok oyuncu yer alıyor. Julia Quinn’in romanlarından uyarlanan dizide Anthony Bridgerton, kendine yakışan bir evlilik yaparak ailesini onurlandırmak istiyor. En derin sırrını yakınlarından saklayan Penelope (Nicola Coughlan), şehirdeki varlığını sürdürmeye devam ederken, Featherington Ailesi ise yeni varislerinin aralarına katılmasını bekliyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yapımı Bridgerton 2. sezon için geri sayım başladı

Naiplik dönemi Londrası’ndaki rekabetçi evlilik ortamına ilk kez giren Kate (Simone Ashley) ve kız kardeşi Edwina Sharma’nın (Charithra Chandran) Hindistan’dan dönüşü ise bu arayışı kolaylaştırıyor. Anthony Edwina ile ilgilenmeye başladığında Kate, onun asıl niyetinin gerçek aşkı bulmak olmadığını anlıyor ve bu birlikteliğin önüne geçmek için elinden geleni yapıyor. Dizinin yeni sezonu için yayınlanan fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz. Diziyle ilgili yeni bir gelişme geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlgili video

Bridgerton’ın ikinci sezonundan yeni fragman

İLGİLİ HABERLER