reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher Netflix

Netflix bugüne kadar en çok izlenen dizileri açıkladı

Netflix en çok izlenen beş orijinal dizisini açıkladı. Listeye bakıldığında bugüne kadar en çok izlenen Netflix yapımı The Witcher oldu.

Advertisement

76 milyon izlenmeyle listenin en üst sırasında yer alan dizi aynı zamanda platformun en yüksek bütçeli yapımı olarak dikkat çekiyor. Başrolde Henry Cavill‘ın yer aldığı proje dünyanın en popüler oyunlarından The Witcher’ın diziye uyarlaması olarak karşımıza çıkmıştı.  Çekimleri İngiltere’de devam eden dizinin ikinci sezonunun bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.  Listenin ikinci sırasında 65 milyon izlenmeyle La Casa de Papel yer alıyor. Bu yıl dizinin son sezonunu izleyicilerle buluşacağını söyleyelim. Üçüncü sırada 64 milyon izlenmeyle Stranger Things bulunuyor. Dördüncü sıraya bakıldığında Tiger King karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix imzalı yapımlar seyirciler tarafından beğeniyle izleniyor

Belgesel niteliğinde yayınlanan proje toplam 7 bölümden oluşuyor ve başrolde Amerikalı eski bir hayvanat bahçesi operatörü ve hüküm giymiş bir suçlu olan Joe Exotic yer alıyor. Listenin beşinci sırasında ise kısa bir süre önce yayınlanan Bridgerton yer alıyor. Dünya genelinde 63 milyon kez izlenen Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton‘ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını aktarıyor.

İlgili Video