reklamı kapat

POPÜLER

50 metrekare

Netflix imzalı 50 metrekare’nin resmi fragmanı yayında [Video]

Geçtiğimiz ayın sonunda tanıtım videosu paylaşılan 50 metrekare dizisinin resmi fragmanı yayınlandı. Netflix imzalı projenin başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat karşımıza çıkıyor.

Komedi türünde karşımıza çıkacak dizinin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir yer alıyor. 27 Ocak’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin senaristliğini Leyla ile Mecnun’un da hikayesini yazan Burak Aksak üstlenmiş durumda. Dizide Engin Öztürk ve Aybüke Pusat dışında Cengiz Bozkurt, Hasan Yalnızoğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncular da bulunuyor. Resmi fragmanı haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen 50 metrekare dizisinin konusu

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.