reklamı kapat

POPÜLER

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’lu yeni Netflix projesi hakkında son detaylar

Netflix yeni bir Türk yapımını daha izleyicilerle buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. 27 Ocak’ta başrollerde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat‘ın yer aldığı 50 metrekare dizisini yayınlamaya hazırlanan Netflix, bir taraftan da yeni projelerini izlecilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Gelen son haberlere göre başrolde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin yer alacağı dizi Bir Denizltı Hikayesi adını taşıyacak. Uzun zamandır sessizliğini koruyan Kıvanç Tatlıtuğ’un bu proje için tekrardan ekranlara döneceği belirtiliyor. Fantastik türde bir yapım olacağı söylenen dizinin toplam 8 bölüm olacağı söyleniyor. 30 Ocak’ta çekimleri başlayacağı iddia edilen dizide Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran gibi oyuncuların da yer alacağı ifade ediliyor.  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığı habere göre dizinin çekimleri İzmir ve Cunda’da olacak. Dizinin konusuyla alakalı detaylar ise henüz açığa çıkmış değil. Yeni diziyle ilgili gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Netflix imzalı 50 metrekare için geri sayım başladı

27 Ocak’ta yayınlanacak dizininin konusundan bahsedelim. İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır.

Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni takip aksesuarı ile tanışın