reklamı kapat

POPÜLER

Acer TravelMate Spin B3

Öğrencileri hedef alan kaya gibi sağlam dizüstü bilgisayar: Acer TravelMate Spin B3

Acer öğrencilere yönelik geliştirdiği dizüstü bilgisayarı tanıttı. Acer TravelMate Spin B3 olarak adlandırılan model askeri düzeyde dayanıklılık sertifikasıyla dikkat çekiyor.

Bu sayede bilgisayar 60 kilograma kadar yük taşıyabiliyor. Acer imzalı bilgisayar günlük kullanıma bağlı yıpranmalara karşı yüksek dayanıklılık sunuyor. Mekanik klavyesi de dizüstü bilgisayarın dayanıklılığına katkı sağlıyor: Her tuş basımında, içerisindeki plastik kanatlar kasaya tutunarak hızlı yazmadan dolayı ortaya çıkabilecek aşınmaları önlüyor.

Dokunmatik ekranlı cihazda  Full HD web kamerası kullanılıyor. Full HD kamera sayesinde kullanıcılar daha kaliteli video görüşmeleri gerçekleştirebiliyor. Wi-Fi 6 teknolojisine de destek veren modelde Intel Pentium Silver işlemcileri kullanılıyor. Pili tam şarj edildiğinde 12 saate varan bir kullanım imkanı vadeden modelde özel bir drenaj sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde hafif sıçramalara karşı suyun kasanın altından akmasını sağlayarak dizüstü bilgisayarı koruyor. Touchpad de ayrıca nem dayanıklılığı özelliği sunuyor. Öğrenciler tablet ya da dizüstü modunda hazırladıklarını ekran modunda başkalarına gösterebiliyor. Cihaz ayrıca stant moduna alınabiliyor. Bu modda klavye ekranı tutacak şekilde kaldırılarak konumlandırılabiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer TravelMate Spin B3 pil göstergesiyle geliyor

Cihazdaki USB 3.2 Tip C bağlantısı daha yüksek hızlı veri aktarımı imkanı veriyor. RJ45 yuvası ile doğrudan Ethernet, HDMI yuvası ile de harici ekran bağlantısı kurabilmek mümkün. Acer, dizüstü bilgisayarın ön kapağa bir pil göstergesi de eklemiş durumda. Acer TravelMate Spin B3, bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren 409 Euro‘dan başlayan fiyatla satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı model Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?