reklamı kapat

POPÜLER

Acer TravelMate P6

18 saate varan pil ömrü sunan MIL-STD 810G sertifikalı dizüstü bilgisayar: Acer TravelMate P6

Hafif ve dayanıklı gövdesiyle göze çarpan Acer TravelMate P6 dizüstü bilgisayar satışa sunuldu.

Kullanımda yaşanabilecek darbe ve düşme gibi durumlara karşı dayanıklı olan bilgisayar Intel‘in Core i7 işlemcisinden ve 8 GB RAM’inden güç alıyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB (SSD) olan modelde RAM, 24 GB’a kadar artırılabiliyor.

Full HD çözünürlüklü 14 inçlik ekranı bünyesinde barındıran model, 16,6 mm kalınlığında ve 1,13 kilogram ağırlığında. Bilgisayarın gövdesinde kullanılan magnezyum alaşımlı gövde standart alüminyum alaşımlı kasalara kıyasla daha güçlü ve daha hafif.  Kullanıcılar bilgisayardaki pili tam olarak şarj ettiklerinde 18 saate varan pil ömrü elde edebiliyor. Hızlı şarj özelliğine de destek veren bilgisayarın pili 45 dakikada yüzde 50 şarj seviyesine ulaşıyor. MIL-STD 810G sertifikası sayesinde toza ve suya karşı da mukavemet gösteren bilgisayar basınca, yağmura, neme ve aşırı sıcaklıklar gibi zorlu koşullara karşı da dayanıklı. Parmak izi sensörü ve kızılötesi web kamera bilgisayarda sunulan diğer özellikler arasında. Web kamera kullanılmadığında gizlilik için fiziksel olarak kapatılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer TravelMate P6 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

USB 3.1 Gen 2 Type-C Thunderbolt 3 bağlantısı, bilgisayara takılan USB-C cihazlarında 40 Gbps’ye kadar son derece hızlı veri aktarımına olanak sağlıyor. MicroSD kart bağlantısının da yer aldığı bilgisayarın Türkiye’deki fiyatı ise 18.373 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın