reklamı kapat

POPÜLER

Acer TravelMate Spin B3

Acer TravelMate Spin B3

Acer Travelmate B3
Acer TravelMate Spin B3

Acer TravelMate Spin B3

Öğrencileri hedef alan Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3’ün fiyatları belli oldu

Acer uygun fiyatılı yeni dizüstü bilgisayarlarını yakında satışa sunuyor. Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 olarak adlandırılan bilgisayarlar öğrencileri hedef alıyor.

Advertisement

Windows 11 SE işletim sistemi yüklü gelen modeller bu işletim sistemini bünyesinde barındıran ilk bilgisayarlar olarak karşımıza çıkıyor. Dizüstü bilgisayarlar 11,6 inç ekran boyutuyla geliyor. Tam dolu pille 10 saat pil ömrü sunan bilgisayarların kasasında yüzde 14’ün üzerinde geri dönüştürülmüş plastik kullanılıyor.

Intel’in Pentium Silver ve Celeron işlemcilerine sahip olan modellerde askeri standartlara göre test edilmiş MIL-STD 810H sertifikası da bulunuyor. Bu sertifika sayesinde bilgisayarlar darbelere karşı mukavemet gösteriyor. Darbe emici tamponları ve güçlendirilmiş tasarımları, cihazları 122 cm’ye varan yüksekliklerden düşmelere ve 60 kilograma kadar doğrudan uygulanan kuvvete karşı koruyor.

Mekanik olarak sabitlenen tuş tasarımları sayesinde klavyelerinin tuş takımı da sonradan değiştirilebiliyor. 2×2 MU-MIMO teknolojisine sahip Wi-Fi 6 de dizüstü bilgisayarların bağlantı noktaları arasında mevcut. Opsiyonel olarak 4G LTE bağlantısı da kullanıcılara sunuluyor. Cihazların ön kapağındaki pil göstergesi sayesinde kullanıcılar dizüstü bilgisayarının şarj edilmesi gerekip gerekmediğini hızlıca algılayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 ne zaman satışa sunulacak?

Takılabilir Wacom AES kalem ve 5 megapiksel HDR kamera da bilgisayarlarda sunulan diğer özellikler arasında. Bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak bilgisayarlardan TravelMate B3’ün başlangıç fiyatı 359 euro olacak. TravelMate Spin B3’ün başlangıç fiyatı ise 539 euro olacak.

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti