reklamı kapat

POPÜLER

netflix
Netflix
Netflix

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu yeni Netflix yapımından ilk görseller

Kıvanç Tatlıtuğ‘un başrolde olacağı yeni Netflix yapımı için geri sayım başladı. Netflix diziye ait ilk görselleri paylaştı.

Advertisement

Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı. Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ’a Özge Özpirinççi, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu ve Onur Ünsal eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral’ın yer aldığı projenin senaristliğini Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak üstlenmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix imzalı yeni Türk dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Bir Denizaltı Hikayesi isimini taşıyan dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni takip aksesuarı ile tanışın