reklamı kapat

POPÜLER

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz’dan hayranlarına müjde

Okan Bayülgen‘in Uykusuzlar Kulübü’ne konuk olan Cem Yılmaz dikkat çekici açıklamada bulundu. Şu sıralar Diamond Elite Platinum Plus şovunu Zorlu Center’da sergileyen Cem Yılmaz, Arif v 216‘nın sevilen karakterlerinden biri olan Erşan Kuneri’nin hayatını dijital platformlara getirmek istediğini belirtti.

Erşan Kuneri‘nin maceralarını çekmek istediğini söyleyen Cem Yılmaz, komedi ve macera türünde bir kahramanı olduğunu ifade etti. Erşan Kuneri’nin 69 yılında DJ, 80’li yıllarda ise prodüktör olarak görev yaptığını söyleyen ünlü oyuncu, 1975 ve 1978 yılları arasında Erşan Kuneri’nin hayatını yansıtmak istediğini belirtti. Bölümlerin sürelerinin 30 dakika olacağını söyleyen oyuncu, Erşan Kuneri’nin hayatını yazmaya başladığını da dile getirdi. Dijital platformlardan teklif bekleyen oyuncunun tüm filmlerinin ve gösterisinin Netflix‘te yer alması Erşan Kuneri’nin hayatını Netflix’te göreceğimiz anlamına gelebilir.

Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in başrolde olduğu Arif v 216 hakkında

İzleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatan Arif v 216, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmindeki Arif ile Ozan Güven‘in canlandırdığı 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımıştı. G.O.R.A. filminde olduğu gibi senaryosunu Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı Arif V 216’nın yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü yer almıştı. Kıvanç Baruönü’nün daha önceden Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor ve Görümce filmlerini yönettiğini hatırlatalım. Filmde Özkan Uğur, Özge Özberk, Zafer Algöz, Mert Fırat ve Ediz Hun gibi ünlü oyuncular da yer almıştı.

İlginizi çekebilir

Arif v 216’nın tanıtım videosu