reklamı kapat

POPÜLER

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz’ın Netflix dizisi Erşan Kuneri’den yeni kareler paylaşıldı

Başrolde Cem Yılmaz‘ın yer aldığı Netflix dizisi Erşan Kuneri‘nin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Cem Yılmaz merakla beklenen diziden yeni karelerini paylaştı.

Önümüzdeki yıl izleyicilerle buluşması beklenen dizide Cem Yılmaz’a Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Ezgi Mola ve Merve Dizdar eşlik ediyor. Cem Yılmaz daha önce yaptığı açıklamada Erşan Kuneri’nin 69 yılında DJ, 80’li yıllarda ise prodüktör olarak görev yaptığını belirtmişti. Ünlü oyuncu, 1975 ve 1978 yılları arasında Erşan Kuneri’nin hayatını yansıtmak istediğini ifade etmişti. Bölümlerin sürelerinin 30 dakika olacağını söyleyen oyuncu, Erşan Kuneri’nin hayatını yazmaya başladığını da dile getirmişti.

8 bölümden oluşacak dizinin net yayın tarihi ise henüz belli değil. Önümüzdeki aylarda dizinin yayının tarihinin netlik kazanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Türkiye’deki içeriklerle ilgili açıklamada bulunmuştu

Netflix Türkiye Orijinal İçerik Direktörü Pelin Diştaş, ”Netflix olarak, Türkiye’nin içerik gücü ile dünyanın etkileyici kültürleri arasında yer aldığına inanıyoruz. Ülkemizde üretilen orijinal yapımların dünyanın dört bir yanında elde ettiği başarılar da bu inancımızı destekliyor. Bu nedenle Türkiye’deki içerik yatırımımızı yeni orijinal yapımlara imza atarak arttırmak bize büyük heyecan veriyor. Türkiye’nin özgün ve güçlü hikayelerini 190 ülkeye anlatmaya devam edeceğiz.” demişti.

İlginizi çekebilir

Arif v 216’nın tanıtım videosu