reklamı kapat

POPÜLER

Arif V 216

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen filmi Arif V 216’nın yeni fragmanı [Video]

Cem Yılmaz’ın heyecan uyandıran projesi Arif v 216 yeni fragmanıyla izleyici karşısına çıkıyor. Bizlerle paylaşılan yeni detaylar ise merakımızı körüklüyor, ocak ayını iple çekmemize neden oluyor.

Hatırlarsanız Arif v 216’ya dair ilk detaylar bu sene mart ayında ortaya çıkmaya başlamıştı. Bu sayede G.O.R.A ve A.R.O.G’a devam niteliğinde bir iş geleceğini anlamıştık. Üstelik bu heyecan uyandıran projenin ismi Arif V 216 olarak açıklanmıştı. 216’nın dönüşü yetmezmiş gibi mart ayında paylaşılan ilk fragman da gündeme oturmayı başarmıştı.

Yıldızlar geçidi…

Kısaca bahsetmek gereirse bu devam filminin senaryosunu Cem Yılmaz kaleme aldı. Yönetmenlik görevini ise Kıvanç Baruönü üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise ünlü isimlerle dolup taşıyor. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtım ve görsellerde Tahmin edebileceğiniz üzere filmin başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor. Onlara Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Mert Fırat, Can Yılmaz ve Kerem Alışık gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Farklı bir zaman yolculuğu macerası olacak gibi görünen Arif V 216’nın 5 Ocak‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan bu yeni görüntüleri haberimizin sonunda yer alan videoda seyredebilirsiniz.

Video