reklamı kapat

POPÜLER

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216’nın oyuncu kadrosu netleşiyor

20 Nisan 2017

G.O.R.A’ya devam niteliği taşıyan ve Cem Yılmaz tarafından beyaz perdeye taşınan Arif V 216 kalabalık bir oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmde göreceğimiz ünlü isimler sonunda netlik kazanıyor.

Uzayda geçen farklı ve içten hikayesiyle gönüllerde taht kuran G.O.R.A aradan geçen uzun yıllara rağmen sevgiyle anılıyor. Hikaye daha sonra  A.R.O.G ile devam etti ancak seriye duyulan ilgide hiçbir azalma olmadı. Bu durumun farkında olan Cem Yılmaz da şimdi Arif V 216 ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan ilk tanıtıma bakılırsa yeni hikayede sevimli robotumuz 216 sonunda dünyaya geliyor. Arif ile onu heyecan dolu maceraların beklediği düşünülüyor fakat henüz resmi özet paylaşılmadığından net bir şey söylemek mümkün olmuyor.

Hepimizin tahmin ettiği üzere devam filminin başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor. Onlara kimlerin eşlik edeceği ise büyük bir merak konusu olmuştu. Cem Yılmaz’ın şimdiye kadar yaptığı açıklamalara bakılırsa Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Mert Fırat, Can Yılmaz ve Kerem Alışık gibi ünlü isimleri birlikte seyretme fırsatı elde edeceğiz. Dolayısıyla Arif V 216’nın tam anlamıyla yıldızlar geçiti olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü‘nün üstlendiği Arif V 216’nın ne zaman vizyona gireceği belli değil. Heyecan uyandıran filmin 2018 yılı içinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.