reklamı kapat

POPÜLER

Arif V 216’dan kamera arkası görüntüler [Video]

Cem Yılmaz’ın G.O.R.A’ya devam niteliğinde bir projeyle izleyici karşısına çıkacağı uzun bir süre önce belli olmuştu. İsmi Arif V 216 olarak açıklanan bu filmden kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

2004 yılında vizyona giren ve gönüllerde ayrı bir yer edinmeyi başaran G.O.R.A farklı bir macerayı izleyicilerle buluşturmuştu. Arif, Ceku, 2016, Bob Marley Faruk ve niceleri… Ardından hikaye  A.R.O.G ile dünyaya taşındı. Arif ve Ceku’nun Komutan Logar’a karşı verdiği mücadeleyi izledik. Aradan geçen uzun yılların ardından bu sevilen hikaye devam ediyor. Üstelik bu sefer sevimli robotumuz 216 dünyaya geliyor. Aslına bakarsanız Arif V 216’nın konusuna dair net bir bilgimiz bulunmuyor. Net olan tek şey başrolleri Cem Yılmaz ve Ozan Güven‘in paylaşacağı… Bir de paylaşılan ilk tanıtıma baktığımızda 216’nın özel bir uzay gemisiyle dünyaya gelmeyi başardığını anlıyoruz. Fakat Arif ile 216’yı büyük maceralar bekliyor gibi görünüyor.

Arif v 216’nın senaryosunu Cem Yılmaz kaleme aldı. Yönetmenlik görevi ise Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor ve Görümce gibi işleriyle ün kazanan Kıvanç Baruönü üstleniyor. Özkan Uğur, Zafer Algöz, Ediz Huz, Filiz Akın, Gupse Özay, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Mert Fırat, Kerem Alışık, Çağlar Çorumlu gibi oyuncuların da bu yapımda rol alacağı söyleniyor.

Şimdilik Arif V 216’yı ne zaman izleyebileceğimi belli değil. Heyecan uyandıran filmin 2018 yılı içinde vizyona girmesi bekleniyor.