reklamı kapat

POPÜLER

arif v 216

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif v 216 rekor kırdı [Video]

Kısa bir süre önce vizyona giren Cem Yılmaz’ın son filmi Arif v 216, büyük bir başarıya imza attı. İlk üç günde toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenen film, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı.

Türk sinema tarihinde ocak ayında en iyi açılış yapan filmi olan Arif v 216’nın ilerleyen günlerde yeni rekorlara imza atması bekleniyor.  İzleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatan film, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmindeki Arif ile Ozan Güven‘in canlandırdığı 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşıyor. G.O.R.A. filminde olduğu gibi senaryosunu Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı Arif V 216’nın yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü yer alıyor.

Kıvanç Baruönü’nün daha önceden Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor ve Görümce filmlerini yönettiğini hatırlatalım. Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in başrolü paylaştığı filmde robot olan 216, insan olmanın hayalini kuruyor. Robot, uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına geliyor ve insan gibi yaşamaya başlıyor. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalıyor.

Arif v 216’da birbirinden ünlü oyuncular karşımıza çıkıyor

Cem Yılmaz ve Ozan Güven ile birlikte Özkan Uğur, Özge Özberk, Zafer Algöz, Mert Fırat ve Ediz Hun gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video