reklamı kapat

POPÜLER

Ask 101

108A0695.CR3

108A6938.CR3

Yayın tarihine az bir süre kala Aşk 101’in 2. sezon fragmanı yayında [Video]

Geçtiğimiz temmuz ayında yayın tarihi ortaya çıkan Aşk 101′in 2. sezon fragmanı yayınlandı. Aşk 101’in 2. sezon başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizi, sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

Dizinin 2. sezonunun konusundan kısaca söz edelim. İkinci sezonda, Osman ilk kez aşık oluyor. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalıyor.  Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalıyor. Dizinin 2. sezonu 30 Eylül’de yayınlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor

Önümüzdeki yıl izleyicilerle buluşması beklenen dizide Cem Yılmaz’a Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Ezgi Mola ve Merve Dizdar eşlik ediyor. Cem Yılmaz daha önce yaptığı açıklamada Erşan Kuneri’nin 69 yılında DJ, 80’li yıllarda ise prodüktör olarak görev yaptığını belirtmişti. Ünlü oyuncu, 1975 ve 1978 yılları arasında Erşan Kuneri’nin hayatını yansıtmak istediğini ifade etmişti. Bölümlerin sürelerinin 30 dakika olacağını söyleyen oyuncu, Erşan Kuneri’nin hayatını yazmaya başladığını da dile getirmişti.

İlgili video