reklamı kapat

POPÜLER

HBO Max

HBO Max’in Avrupa’ya geliş tarihi belli oldu

En önemli projelere imza atan HBO’nun video akış servisi HBO Max, Avrupa’ya geliyor. WarnerMedia’nin sahip olduğu servis, İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İspanya ve Andorra’da yayın hayatına başlayacak.

26 Ekim‘de paylaştığımız ülkelerde hizmete gireceği açıklanan servis önümüzdeki yıl
Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya ve Sırbistan’da da kullanıma sunulacak. Servisin önümüzdeki yıl Türkiye’de de yayın hayatına başlaması bekleniyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmese de önümüdeki günlerde şirketten Türkiye duyurusunu da bekliyoruz. HBO Max’in bünyesinde çok sayıda önemli yapım bulunuyor. Bu yapımlar arasında Game of Thrones, Harry Potter, Wonder Woman, The Big Bang Theory, The White Lotus, The Sopranos, The Flight Attendant ve daha bir çok özel proje yer alıyor.

HBO Max, ABD’de 47 milyon, dünya genelinde 67,5 milyon aboneye sahip

HBO Max, standart ve mobil olmak üzere iki farklı planı kullanıcılara sunuyor. 2020 yılının mayıs ayında Amerika’da kullanıma sunulan HBO Max, abone sayısı olarak Netflix’in gerisinde yer alıyor. Önümüzdeki dönemde yeni ülkelerle birlikte servisin abone sayısını artırması bekleniyor.