reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty- Vanguard

Call of Duty: Vanguard’ın ilk multiplayer fragmanı yayında [Video]

Kısa bir süre önce Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi açıklanan Call of Duty: Vanguard’dan yeni bir fragman geldi.

Multiplayer modu için hazırlanan fragmanda aksiyon dozunun arttığı görülüyor.Grafikleri ve oynanış yapısıyla yine oyuncuları ekran başına kilitleyecek yapım, 5 Kasım‘da PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X, Series S ve PC platformlarında satışa sunulacak.

Modern bir savaş ortamını bekleyen oyuncuları üzecek oyun, 2. Dünya Savaşı’nı konu alacak. Hikaye, çok oyunculu ve zombi olmak üzere 3 farklı modla gelecek yapımda oyuncular özel kuvvetlerin kökenlerine tanık olacak. Dört büyük savaş alanında sürükleyici bir deneyim sunacak oyunda, Modern Warfare’de tanıtılan yeni Call of Duty oyun motoru kullanılıyor. Sezonluk etkinlikler, topluluk eğlenceleri ve daha birçok ücretsiz içeriğin oyunculara sunulacağı oyunda çapraz platform desteği de olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen Call of Duty: Vanguard için geri sayım başladı

Vanguard, maçların ne kadar hareketli geçmesini istediğinize karar vermenizi sağlayacak Combat Pacing isimli bir özelliği de oyunculara sunuyor. Oyunda ayrıca Patrol isimli bir oyun modu da yer alıyor. Team Deathmatch ve Kill Confirmed gibi modların da yer alacağı oyunun multiplayer için hazırlanan fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.