reklamı kapat

POPÜLER

2021 Opel Corsa

Opel Corsa ve ailenin diğer üyeleri için eylül ayı kampanyası duyuruldu

Opel, binek ve ticari modellerinin tamamında kullanıcıların dikkatini çekme potansiyeli taşıyan eylül kampanyasıyla karşımıza çıkıyor.

Opel, Eylül ayında binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma fiyatları ve ödeme seçenekleri sağlıyor. Markanın yeni tasarım diline ve sahip modeli Crossland’e 227.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Opel’in sıradışı hatları, Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren en yeni modeli Mokka ise 365.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Markanın SUV segmentindeki bir diğer güçlü modeli Grandland X ise 379.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Bununla birlikte, Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 189.900 TL’den ve prestijli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Insignia ise 419.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Opel ÖTV muafiyetli olarak satın alınabilecek araçlar

Opel’in ÖTV muafiyetine uygun birçok binek ve SUV model seçeneği, Eylül ayında da otomobil ihtiyacı olanları bekliyor. Bu kapsamda, tüm Corsa donanımları ile tüm Astra Edition donanımları ÖTV muafiyetine uygun olarak tercih edilebiliyor. SUV seçenekleri arasında ise tüm Crossland Essential ve Edition donanımları ile Grandland X Essential donanımı, ÖTV muafiyeti olan Opel modelleri arasında yer alıyor.

Opel, ticari araç ürün ailesinde de eylül ayına özel faiz oranları ve uygun satın alma seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda, Combo Life’ın manuel vitesli Edition donanımına 90.000 TL için 12 ay, 0 faizli kredi imkanıyla sahip olunabiliyor. Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life, 205.900 TL’den başlayan fiyatıyla dikkat çekiyor. Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’da ise 75.000 TL için 12 ay, %0,99 faizli kredi seçeneği sunulurken, 173.000 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.