reklamı kapat

POPÜLER

Aşk 101

Netflix Türkiye, Aşk 101’in yayın tarihini paylaştı [Video]

Netflix‘in sevilen Türk yapımlarından olan Aşk 101‘in 2. sezonu için geri sayım başladı. Netflix, dizinin 2. sezonunun yayın tarihini paylaştı.

Bir video eşliğinde duyurulan açıklamaya göre dizinin yeni sezonu 30 Eylül’de yayınlanacak. Dizinin yeni sezonunda Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. 90’lı yıllarda geçen Aşk 101 dizisinde bir grup liseli öğrencisinin hayatını konu alıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin yeni sezonunda Selahattin Paşalı’nın canlandırdığı Osman karakteri ilk kez aşık oluyor. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalıyor. Karakterler büyüyüp tekrar bir araya geldiklerinde karakterlerin geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yeni bir Türk filmini daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor

Geçen Yaz isimli Türk filminde yönetmen koltuğunda Atiye ve Yarına Tek Bilet gibi yapımlarda da imzası bulunan Ozan Açıktan oturuyor. Filmin başrollerinde genç ve yetenekli oyuncular Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora’ya deneyimli isimler Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer eşlik ediyor. Türkiye’nin güneyinde 1996’nın yaz aylarında geçen hikaye, rüzgar, kayalık uçurumlar, sonsuz dalgalar arasında aşk ve yaşamla tanışan, eninde sonunda hüznü de tadacak olan bir grup gencin hikayesini konu alıyor.