reklamı kapat

POPÜLER

Dark

Dark’ın 3. sezon yayın tarihi belli oldu [Video]

Netflix platformunun en sevilen yapımlarından biri olan Dark dizisinin 3. sezonu için geri sayım başladı. Netflix merakla beklenen yapımın 3. sezon tarihini ve duyuru videosunu paylaştı.

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre Dark dizisinin 3. sezonu, 27 Haziran’da platformda yer alacak. Paylaşılan fragmanı izlediğimizde daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonun da izleyicilere yine heyecan dolu dakikalar yaşatacağını söyleyebiliriz. Kafamızda pek çok soru işaretinin bulunduğu dizinin yeni sezonunda çoğu soru işaretini gidermeyi bekliyoruz. Tam bir zaman karmaşası olan dizinin 3. sezonuyla yayın hayatına ne yazık ki son vermesi bekleniyor. Dark dizisinin daha önceden 3 döngüden bahsettiğini hatırlatmakta yarar var. 3. sezonla beraber dizide 3. döngüye giriliyor. Dark’ın yaratıcılarından olan Odar, bu kararın ani bir “iptal” kararı olmadığını, zaten en başından beri dizinin 3 sezon planlandığını daha önceden belirtmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin final sezonu ne yazık ki sadece 8 bölüm olacak. İlk sezon 10 bölüm yayınladıktan sonra ikinci sezonda 8 bölüm yayınlayan dizi, finalde de sayıyı 8 ile sınırlandırmış gibi görünüyor.

Dizinin Netflix kütüphanesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dark dizisinin konusu

Almanya’nın Winden kasabasında geçen Dark dizisinde gizemli bir olayı konu alıyor. Mikkel adındaki bir çocuğun gizemli bir şekilde kaybolması ile dizi başlıyor. Dizide karakterlerin geçmişte ve gelecekteki halleri gözler önüne seriliyor. Ana karakterlerden Jonas’ın da önemli bir role sahip olduğu dizide zaman karmaşası izleyicilerin kafalarında soru işareti oluşmasına neden oluyor.