reklamı kapat

POPÜLER

Hakan Muhafız

Yayın tarihi belli olan Hakan Muhafız 4. sezon fragmanı yayında [Video]

Mart ayında 3. sezonuyla karşımıza çıkan Hakan Muhafız dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Netflix, Hakan Muhafız 4. sezonun fragmanını paylaştı.

İzleyiciler tarafından merakla beklenen 4. sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak. 9 Temmuz’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanan  4. sezon yine izleyicileri ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Toplamda 10 bölüm olacağı açıklanan dizinin final sezonunda Çağatay Ulusoy’a Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Boran Kuzum, Burçin Terzioğlu ve daha birçok ünlü isim eşlik ediyor. Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki’nin yönetmen koltuğunda olduğu dizinin 4. sezonu İstanbul’un kurtarılmasını konu alacak. Hatırlanacağı üzere Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmıştı ve İstanbul, Ölümsüzlerin eline geçmişti. Dizinin başından beri Muhafızın yanında olan Zeynep karakterinin de akıbeti 4. sezonla birlikte gün ışığına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan Muhafız dizisinin konusu

Netflix’in ilk yerli dizisi  “The Protector” açılışıyla platformdaki yerini almıştı. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmuştu. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.