reklamı kapat

POPÜLER

netflix hakan muhafız 3. sezon

Hakan Muhafız 3. sezon fragmanıyla tarihi müjdeliyor [İzle]

İlk yerli orijinal Netflix dizisi Hakan Muhafız 3. sezon fragmanıyla karşımızda. Yeni fragman dizinin gelecek sezonunun tarihini de müjdeliyor.

İkinci sezonun ardından Hakan Muhafız 3. sezon bölümleriyle Netflix kütüphanesine gelmek için hazır. Yeni sezonda ise bu sefer karşımızda yepyeni bir düşman bulunuyor. 7. ölümsüz kendini gösteriyor. Açılışı bir virüs salgınıyla yapan fragmanda, Hakan panzehir peşine düşüyor. Bir kez daha şehri kurtarma görevini üstlenen ekibimiz gizemli sembolün sırrını çözerken, yedinci ölümsüz Vezir de kadraja giriyor. Vezir, diğer ölümsüzlerden farklılaşıyor. Daha tehlikeli ve daha hedef odaklı bir düşman karşısında Hakan bir kez daha tehlikenin ortasına atlıyor. Sezonun resmi özeti şu şekilde: “İstanbul’un kaderi gizemli bir düşmanın, Vezir’in ellerinde. Hakan artık Nisan (Funda Eryiğit), Burak (Taner Ölmez) ve yeni Sadık Olanlar’dan destek alsa da bu savaşta ona ışık tutacak kişiler ataları olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan Muhafız 3. sezon, 6 Mart’ta Netflix kütüphanesinde

Fragmanın sonunda elinde hançerle Vezir olduğuna inandığımız karakter ne kadar tehlikeli olduğunu da gözler önüne seriyor. Hikayedeki karakterlerin kendi ilişkileri de daha karmaşık bir örgüye doğru evrilirken Hakan’ın aşk yaşamı da bir kez daha karışacak gibi.

Yurt dışında da büyük ilgi gören dizinin yeni sezonu ise hayranları fazla bekletmeyecek. Netflix’in mart ayında yayınlayacağı orijinal yapımlar arasındaki yerini alan dizi, 6 Mart‘ta tüm bölümlerini izleyicilerle buluşturacak. Sezonun ilk fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.