reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Hakan: Muhafız 2. sezon

Hakan: Muhafız 2. sezon tanıtımındaki Cüneyt Arkın’dan üzücü açıklama

Netflix, Hakan: Muhafız 2. sezon tanıtım fragmanıyla büyük bir heyecan yarattı. Fragmanda yer alan Cüneyt Arkın ile ilgili ise yeni bir açıklama yapıldı.

Netflix ilk yerli Türk dizisi Hakan: Muhafız 2. sezon bölümleri için geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman paylaştı. Bu fragman ise kısa sürede büyük bir heyecan dalgası yarattı. Çünkü fragmanda Cüneyt Arkın yer alıyordu. Zeynep karakteriyle konuştuğu görünen Arkın’ın bu sahne sebebiyle dizide rol alacağı düşünülmüştü. Muhafız’ın gelişimiyle ilgili Zeynep’e “akıl verici” bir konuşma yapan Arkın’ın karakterinin kim olduğu tartışılırken taraflardan yeni bir açıklama geldi. İlk olarak Cüneyt Arkın tarafından gelen açıklamaya göre, usta aktör dizinin 2. sezonunda yer almıyor. Söz konusu videonun sadece tanıtım için çekildiği ve Arkın’ın da sadece bu tanıtımda rol aldığı belirtiliyor. Yani 2. sezon bölümlerinde Arkın’ı ne yazık ki göremeyeceğiz. Bu açıklamanın ardından Netflix Türkiye‘den de benzer bir açıklama aldığımızı belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman?

Birinci sezonun ardından sadece 2. sezon değil 3. ve 4. sezon onaylarını da alan dizinin yeni sezonunun bu yıl içinde yayınlanması bekleniyor. 2. sezon çekimlerini tamamlayan dizi için net bir yayın tarihi ise resmi kanallardan şimdilik paylaşılmadı. Ancak bu kısa tanıtım videosunun ardından önümüzdeki haftalarda bir tarih duyurusu da bekleniyor.

Hazırlanan tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video