reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Yılmaz Erdoğan’lı yeni Netflix filmi hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Netflix yeni bir Türk filmini daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Daha önceden bir diğer Netflix yapımı Bir Başkadır’da da imzası bulunan Berkun Oya, yeni filminin çekimlerine başladı.

Bir ailenin yaklaşık 40 yıla yayılan hikayesini konu alan filmde zengin oyuncu kadrosu yer alıyor. Yapımcılığını Krek Film’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor. Filmin konusundan da kısaca bahsetelim. 1980’li yıllarda İç Anadolu’da bir çiftlik evinde hayatlarını sürdüren ailenin fertleri, yaşadıkları acı bir kayıp üzerine büyük şehre göç etme kararı alırlar. 30 sene sonra hala geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine döndüklerinde, yıllardır üstü örtülü bir gerçeğin açığa çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix imzalı Aşk 101’in yeni sezonu için de geri sayım başladı

Aşk 101’in yeni sezonu 30 Eylül’de yayınlanacak. Dizinin yeni sezonunda Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. 90’lı yıllarda geçen Aşk 101 dizisinde bir grup liseli öğrencisinin hayatını konu alıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin yeni sezonunda Selahattin Paşalı’nın canlandırdığı Osman karakteri ilk kez aşık oluyor. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalıyor. Karakterler büyüyüp tekrar bir araya geldiklerinde karakterlerin geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalıyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in SpaceX sivil görev belgeseli için ilk tanıtım videosu