reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix imzalı Hakan: Muhafız’a sürpriz bir isim katılıyor

Hakan: Muhafız ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Netflix’in sevilen dizisi Hakan: Muhafız hakkında yeni bir bilgi açığa çıktı. Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’a sürpriz bir ismin dahil edileceği belirtiliyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü ve Ayça Ayşin Turan’ın eşlik ettiği Hakan Muhafız’ın üçüncü ve dördüncü sezonunda sürpriz bir ismin olacağı iddia ediliyor.

Ayça Ayşin Turan’ın üçüncü ve dördüncü sezonda yer almayacağı, bu ismin yerine Sinem Kobal’ın geleceği iddia ediliyor. Ekip, Sinem Kobal’a teklif sunsa da Kobal’dan konuyla alakalı bir dönüş henüz gelmedi. Sinem Kobal Hakan: Muhafız’ın yeni sezonları rol alma teklifini kabul ederse başrolde Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek. Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu da merakla bekleniyor. Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunu bu yılın sonuna doğru gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız’ın konusu nedir?

Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.

İlgili video

Hakan: Muhafız tanıtım videosu