reklamı kapat

POPÜLER

50 metrekare

Netflix imzalı 50 metrekare dizisinin tanıtım videosu yayında [İzle]

Netflix’in bu yılın başında açığa çıkan yeni Türk yapımının duyuru fragmanı yayınlandı. 50 metrekare ismiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat yer alıyor. Komedi türünde karşımıza çıkacak dizinin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir yer alıyor.

Senaristliğini Leyla ile Mecnun’un da hikayesini yazan Burak Aksak’ın üstlendiği dizide Engin Öztürk ve Aybüke Pusat dışında Cengiz Bozkurt, Hasan Yalnızoğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncular da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

50 metrekare dizisinin konusu hakkında bilgi

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.