reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band rakibi OnePlus Band

Xiaomi Mi Band rakibi OnePlus Band için fiyat ve detaylar belli oldu

Akıllı telefon pazarının dikkat çeken firmalarından OnePlus, bir akıllı saat üzerinde de çalışma gösteriyor. Ancak ondan önce OnePlus Band geliyor.

Geçtiğimiz hafta ilk bilgileri gelen Xiaomi Mi Band rakibi akıllı bileklik OnePlus Band, yapılan sızıntıya göre 1.1 inç boyutunda dokunmatik bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 14 günlük bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde 13 farklı egzersiz modu taşıyan aktivite takip bilekliği, IP68 sertifikasına sahip yani belirli bir seviyeye kadar su geçirmiyor. Uyku takibi yapabildiği aktarılan Band, aynı zamanda 7/24 nabız takibi yapabiliyor ve SpO2 ölçümü de gerçekleştirebiliyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 30 dolar seviyesinde olacak bilgisi veriyor. Bu ürünün aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Aktivite takip bilekliği pazarına girmekten oldukça geç kalan OnePlus, Band ile nasıl bir performans gösterecek merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Band merak edilirken, OnePlus Watch için neler biliyoruz?

Halen modelin kendisini görmüş değiliz ve teknik bir sızıntı da yapılmadı. Ancak saatin yüzde 100 kesin olarak yuvarlak yapıda olduğu aktarılıyor. Bu da birçok kişiyi sevindiriyor. Türkiye’de satışa çıkan OPPO Watch gibi kare olma ihtimali bulunmayan akıllı saat, çok uzun zamandır bekleniyor ve 2021’in ilk çeyreğinde kesin olarak gelecek gibi görünüyor. Telefon yanında akıllı TV işinde de yer alan OnePlus, ürün gamını büyütmeye kararlı duruyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor