reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band rakibi OnePlus Band

Xiaomi Mi Band rakibi OnePlus Band için resmi tarih verildi

OnePlus, bir akıllı saat üzerinde de çalışma gösteriyor. Ancak ondan önce OnePlus Band geliyor ve artık tarih de elimizde yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta ilk bilgileri gelen Xiaomi Mi Band rakibi akıllı bileklik OnePlus Band, firmanın Hindistan merkezli duyurusuna göre resmi olarak 11 Ocak tarihinde karşımıza çıkıyor. İlk olarak Hindistan pazarında satılacak akıllı bileklik, daha önce oldukça detaylı şekilde sızdırılmıştı. Hatırlamak adına tasarımı yukarıdaki gibi olan bileklik 1.1 inç boyutunda dokunmatik bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 14 günlük bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde 13 farklı egzersiz modu taşıyan aktivite takip bilekliği, IP68 sertifikasına sahip yani belirli bir seviyeye kadar su geçirmiyor. Uyku takibi yapabildiği aktarılan Band, aynı zamanda 7/24 nabız takibi yapabiliyor ve SpO2 ölçümü de gerçekleştirebiliyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 30 dolar seviyesinde olacak bilgisi veriyor. Bu ürünün aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Band merak edilirken, kesin olarak yolda olan OnePlus Watch için neler biliyoruz?

Halen modelin kendisini görmüş değiliz ve teknik bir sızıntı da yapılmadı. Ancak saatin yüzde 100 kesin olarak yuvarlak yapıda olduğu aktarılıyor. Bu da birçok kişiyi sevindiriyor. Türkiye’de satışa çıkan OPPO Watch gibi kare olma ihtimali bulunmayan akıllı saat, çok uzun zamandır bekleniyor ve 2021’in ilk çeyreğinde kesin olarak gelecek gibi görünüyor. Telefon yanında akıllı TV işinde de yer alan OnePlus, ürün gamını büyütmeye kararlı duruyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor