reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Band akıllı bileklik

Türkiye’de de satılacak OnePlus Band tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

OnePlus, bir akıllı saat üzerinde de çalışma gösteriyor. Ancak ondan önce beklenen OnePlus Band geldi. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

Geçtiğimiz hafta ilk bilgileri gelen Xiaomi Mi Band rakibi akıllı bileklik OnePlus Band, Hindistan merkezli olarak resmileşti. İlk olarak Hindistan pazarında satılacak akıllı bileklik, görebileceğiniz üzere oldukça standart bir görünüme sahip. Yine de tasarımsal açıdan beklentileri karşılayan cihaz, teknik olarak 1.1 inç boyutunda 126×294 piksel dokunmatik bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 100 mAh piliyle 14 günlük bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde 13 farklı egzersiz modu taşıyan aktivite takip bilekliği, IP68 sertifikasına sahip yani belirli bir seviyeye kadar su geçirmiyor. Uyku takibi yapabilen Band, aynı zamanda 7/24 nabız takibi yapabiliyor ve SpO2 ölçümü de gerçekleştirebiliyor. Üç farklı renkte gelen modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 34 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu ürünün ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Band merak edilirken, kesin olarak yolda olan OnePlus Watch için neler biliyoruz?

Halen modelin kendisini görmüş değiliz ve teknik bir sızıntı da yapılmadı. Ancak saatin yüzde 100 kesin olarak yuvarlak yapıda olduğu aktarılıyor. Bu da birçok kişiyi sevindiriyor. Türkiye’de satışa çıkan OPPO Watch gibi kare olma ihtimali bulunmayan akıllı saat, çok uzun zamandır bekleniyor ve 2021’in ilk çeyreğinde kesin olarak gelecek gibi görünüyor. Telefon yanında akıllı TV işinde de yer alan OnePlus, ürün gamını büyütmeye kararlı duruyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor