reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OnePlus Watch

OnePlus Watch akıllı saatin tasarımı ilk defa ortaya çıkmış olabilir

OnePlus biliyorsunuz bir akıllı saat üzerinde de çalışma gösteriyor. Firmadan OnePlus Watch geliyor ve model ilk defa ortaya çıkmış olabilir.

OnePlus Watch akıllı saat modeli uzun zamandır gündemde ancak tasarımsal olarak karşımıza çıkmadı. İşte bu durum bir kaynak tarafından değiştirilmiş gibi görünüyor. Ancak henüz ortaya çıkan yukarıda gördüğünüz görsellerin yüzde 100 OnePlus Watch‘a ait olduğu söylenemiyor. Yine de ihtimalin yüksek olduğu aktarılıyor. Firmanın ilk akıllı saati kesin olarak yuvarlak yapıda geliyor ve bu görseller gerçek olmasa bile net olarak buna benzer bir tasarımı bizleri bekliyor. Bu arada bu görseldeki modelin OnePlus Watch değil ise kesin olarak OPPO Watch RX olduğu düşünülüyor. OPPO’nun ilk yuvarlak akıllı saati de uzun zamandır bekleniyor.

OnePlus Watch yanında OnePlus Nord SE modeli de aktif olarak geliyor

Nord SE’nin teknik özellikleri belli olmuş durumda. Buna göre telefonun arkasında 32 megapiksel + 8 megapiksel kameralar bir araya gelecek. Arkada ise 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro + 5 megapiksel derinlik kameraları bizleri karşılayacak. Gücünü Snapdragon 765G işlemciden alacak Nord SE, bağlantı tarafında USB-C taşıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modelin ekranında ise 6,4 inç boyutunda ve 1080×2400 piksel bir 90 Hz AMOLED panel yer alacak.Burada 90 Hz yenileme hızı olması sevindirirken, cihaz için 6 GB RAM + 64 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Nord SE modelinin 30W hızlı şarj destekli pili ise 4.115 mAh seviyesinde yer alacak.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor