reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızından veda itirafı

Televizyonun en çok konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead geçtiğimiz sezonda çok sevilen bir karaktere veda etti. Carl Grimes’a hayat veren oyuncu bu süreç hakkında şaşırtıcı sözler sarf etti.

Bildiğiniz gibi Carl Grimes‘ı canlandıran Chandler Riggs bu haber ilk ortaya çıktığında karardan memnun kalmadığını belli etmişti. Ancak görünen o ki aradan geçen zaman fikrinin değişmesine neden olmuş. Amerika’daki hayran etkinliklerinden birine katılan oyuncu vedası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Bence ayrılığım çok iyi zamanlanmıştı. Senaryoyu okurken çok garip hissettiğimi hatırlıyorum çünkü bunun gerçekleğeceğini hiç düşünmemiştim. Ta ki kararı öğrendiğim ana kadar… Çok garip bir histi. Bunun fazlasıyla depresif olacağını ve sahneyi çekerken hiç keyif almayacağımı düşünmüştüm. Fakat ortaya şahane bir sonuç çıktı. Performansımdan gerçekten memnunum. Yaşarken çok can sıkıcı olsa da, önemli bir tecrübeydi. Karakterim için de güzel bir vedaydı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anlaşılan o ki Chandler Riggs çektikleri sahneyi izleyince ve bu anların seyircilerde yarattığı etkiyi görünce ortaya hiç de fena bir sonuç çıkmadığına karar verdi. Bakalım Rick Grimes‘ın vedası da onun gibi mi olacak? Yoksa farklı bir yönteme mi başvurulacak?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı