reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in yıldızından şaşırtan Maggie Greene açıklaması

The Walking Dead‘de bolca kan kaybının yaşanacağı dokuzuncu sezon adım adım yaklaşıyor. Veda edeceğimiz karakterlerden biri de Maggie Greene olacak. Peki ona nasıl elveda diyeceğiz?

Söz konusu zombi kıyametinin konu edildiği The Walking Dead olunca bir karakteri hikayeden çıkartmanın en net yolu ölüm. Kimi zaman zombi virüsü, kimi zaman da topluluklar arasında yaşanan mücadeleler sonucunda vahşi ölümler yaşanıyor. Lauren Cohan‘ın hayat verdiği Maggie Greene’nin ayrılığının da ölümle yaşanacağını düşünüyorduk. Fakat sevilen oyuncu farklı bir yol olduğuna işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lauren Cohan geçtiğimiz günlerde GameSpot‘a konuştu. Maggie’nin hayranların beklentisinin aksine ölmeyeceğini açıkladı. Onun sözlerine bakılırsa Maggie Greene’nin akıbeti biraz belirsiz kalacak. Bu da Lauren Cohan’ın her an diziye geri dönmesine açık kapı bırakmış oluyor. Görünen o ki sevilen oyuncu başrolünde yer alacağı ve ABC kanalında yayınlanacak yeni dizisi Whiskey Cavalier‘in tutmama ihtimalini göz önünde bulunduruyor. Bu yüzden de karakterinin ölmesi yerine farklı bir yol seçmesini tercih ediyor. Kısacası ileride Maggie’yi farklı bir şekilde görme ihtimalimiz bulunuyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı