reklamı kapat

POPÜLER

Carl Grimes

The Walking Dead’in yıldızı Carl Grimes’ın akıbetiyle dalga geçti

The Walking Dead geçtiğimiz haftalarda önemli bir vedaya ev sahipliği yaptı. Chandler Riggs istemeye istemeye de olsa Carl Grimes günlerini geride bıraktı. Ancak görünen o ki bu acı veda olaylarla dalga geçmesine engel değil.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı The Walking Dead ‘in sekizinci sezonuna dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Carl Grimes‘ın geçtiğimiz bölümlerde zombi tarafından ısırıldığı ortaya çıkmıştı. Şimdiye kadar pek çok felaketten kurtulan kahramanımızın dönüşüm süreci de ufak ufak başladı. Babasına, ailesine ve sevdiklerine veda etme fırsatı bulan Carl sonunda hikayeden çıktı. Onun ayrılığı hikayede önemli etkilere neden olacak gibi görünüyor. Henüz bu aşamaya gelemedik ama Chandler Riggs diziden ayrılış biçimiyle dalga geçecek kadar kendine gelmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç oyuncu Twitter hesabı üzerinden Walker Stalker Con‘da çekilmiş ve üzerinde oynanmış bir fotoğrafını paylaştı. Üzgün ifadesiyle dalga geçen oyuncu Carl Grimes’ın inandırıcılıktan uzak ayrılığına da değinmeden edemedi. Zamanında gözünden olan, zorlu koşullara rağmen sağ kalmayı başaran karakterin beklenmedik bir anda ölmesinden dem vurdu. Ardından bu yorumlarının sadece eğlence amaçlı olduğunu, kimseye kırgın olmadığını ifade etti. Chandler Riggs‘in paylaşımını hemen aşağıda görebilirsiniz.