reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezon belirsizliği sürüyor

Yedinci sezon finaliyle merak uyandıran The Walking Dead‘in sekizinci sezonunun gecikebileceğini geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Bu konudaki belirsizlik devam ederken Negan’a hayat veren Jeffrey Dean Morgan‘ın açıklamaları kafaları karıştırdı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse The Walking Dead yeni sezona hep ekim ayında başlıyor. Bu sebeple sekizinci sezon çekimlerine kısa bir süre içinde başlanması gerekiyor. Ancak Amerika’daki senaristler daha iyi iş koşullarına sahip olabilmek adına grev sürecine başlamaya hazırlanıyor. Bu karar gelecek sezonda The Walking Dead‘in ve diğer dizilerin alıştığımızdan daha geç ekrana dönmesine neden olabilir. Kısacası grev Amerikan televizyonunun normal ilerleyişine sekte vuracak gibi görünüyor.

The Walking Dead hayranları sekizinci sezon için endişelenirken, Jeffrey Dean Morgan kafaları karıştıran bir açıklama yaptı. San Francisco’da gerçekleşen Walker Stalker Convention‘a katılan oyuncu “Çekimlere on gün içinde başlıyoruz. Henüz senaryoları görmedim. Ölmüş olabilirim. Norman Reedus da ölmüş olabilir.” sözlerini sarf etti. Normalde onun bu sözleri işlerin yolunda gittiği şeklinde algılanabilirdi. Ancak henüz yeni sezon senaryolarını görmediğini dile getirmesi hayranların kafasının karışmasına neden oldu.

Şimdilik The Walking Dead’in sekizinci sezon çekim programında bir aksama yok gibi görünüyor ancak bu durum her an değişebilir.